Martin Hofmann +420 605 246 386

Ing. Hana Kvasničková +420 777 762 775

Splňujeme realitní zákon logo
Splňujeme realitní zákon logo

O nás

Martin Hofmann
Hodnocení certifikát Hofmann

Martin Hofmann - můj příběh

Po dokončení studií jsem se začal věnovat obchodu – obchod mě vždy bavil a přirozeně jsem k němu inklinoval, začínal jsem jako obchodník v různých oborech (např. strojírenství, léčiva).

Shodou okolností, jak už to tak v životě bývá, jsem byl mezi prvními, kteří začali pracovat pro RE/MAX ČR, který v roce 2005 vstoupil na český trh. Začínal jsem jako makléř, postupně jsem vedl tým makléřů, mentoroval je, předával zkušenosti. Několik let jsem vedl jako jednatel jednu z velkých kanceláří v síti.

Nakonec jsem se rozhodl pro založení vlastní kanceláře pod hlavičkou RE/MAX.

Za dobu svého působení v realitách jsem nasbíral nesmírné množství zkušeností a v realitách zažil snad všechny situace, které si dokážete představit. Věnuji se řízení své kanceláře a jejímu rozvoji. S Hankou Kvasničkovou jsme vybudovali tým, který stále rozšiřujeme, aby služby pro klienty byly perfektní a komplexní.

Celoživotní vzdělání považuji za naprosto samozřejmé a přirozené – mám složenou zkoušku – certifikovaný makléř ISO 17024 a průběžně si doplňuji vzdělání v oblasti s realitami souvisejících zákonů, trendů apod. 

Velmi si vážím toho, že jsem byl uveden do Hall of Fame – síně slávy – což je celoživotní mezinárodní ocenění, které v České republice má pouze 2% ze všech makléřů RE/MAX.

Kvasničková
Hodnocení certifikát Kvasničková

Hana Kvasničková - můj příběh

Narodila jsem se v Praze a celý svůj život zde žiji.

Po dokončení gymnázia Litoměřická na Proseku jsem začala studovat Vysokou školu ekonomickou. Sametová revoluce mě zastihla právě na VŠE, byla to doba nových možností, tak jsem již při studiu pracovala na částečný úvazek pro jednu rakouskou účetní a daňovou firmu. Později jsem se podílela na vedení rodinné obchodní firmy, následně pracovala přes deset let jako ekonom ve dvou velkých obchodních společnostech.

Práce mě hodně bavila, ale po dvaceti letech ve financích jsem pociťovala potřebu změny – více se setkávat s lidmi, více cestovat. Nemovitosti i vše okolo bydlení mě vždycky přirozeně zajímaly a tak jsem si začala přemýšlet o změně profese.

Nakonec dozrálo rozhodnutí věnovat se realitám profesionálně a tak jsem v roce 2014 začala pracovat jako makléř pod licencí RE/MAX.

Práce mě hodně baví – je pestrá, zajímavá a hlavně velice zodpovědná.  Soustředím se na to, aby služby pro naše klienty byly naprosto precizní.  Pracuji v týmu s Martinem Hofmannem – majitelem kanceláře a jedním z nejzkušenějších makléřů v síti RE/MAX.  Jeho obchodní a vyjednávací schopnosti s mými ekonomickými znalostmi a citem pro detail (od organizování času po vedení potřebné dokumentace) z nás dělá silný tým. Jsme zastupitelní, vyjednáme a zajistíme i komplikované převody.

Celoživotní vzdělání považuji za naprosto samozřejmé a přirozené – mám složenou zkoušku – certifikovaný makléř ISO 17024 a průběžně si doplňuji vzdělání v oblasti s realitami souvisejících zákonů, trendů apod.  

Moje celoživotní koníčky  - fotografování, cestování a genealogie (rodopis se všemi historickými souvislostmi) se staly přirozenou součástí mé profese.

Hofmann a Kvasničková

Náš tým - Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Po zkušenostech s prací realitního makléře jsme zjistili, že práce v týmu je to, co oba hledáme.

Sdílíme všechny zakázky, jsme zastupitelní, Martinova rozhodnost a vynikající vyjednávací schopnosti v kombinaci s Haninými ekonomickými znalostmi a systematičností jsou skvělá přidaná hodnota pro naše klienty.

Zakládáme si na zdravém úsudku a rozumu, nadšení pro naši práci, klientům nasloucháme. Nemovitosti nás provázejí celým naším životem - bydlení v příjemném prostředí chápeme jako předpoklad pro spokojený život.

Respektujeme jedinečnost a snažíme se zlepšit kvalitu života obecně - v kanceláři třídíme odpad, raději dokumenty skenujeme než tiskneme, přispíváme na různé charitativní projekty. V rámci naší práce hodně cestujeme po celé republice a tak při rozhodování jaká auta si pro naši práci pořídit, padla volba přirozeně na tichá nízko-emisní hybridní auta.