Vizuální stránka inzerátu či prezentace je nesmírně důležitá. Dobrá fotografie, dobře zvolený záběr může kupujícího upoutat na první pohled. V záplavě inzerátů je tak možné získat výhodu – pozornost klienta.

Přípravě nemovitosti k focení i focení samotnému se velmi věnujeme. Používáme digitální zrcadlovku Canon s širokoúhlým objektivem (nikoliv ale tzv. rybí oko, které záběry zkreslují), teleobjektivy, stativ. Někdy pořizujeme 3D prohlídky, focení dronem.

Nemovitosti necháváme vyklidit (pokud je potřeba) a vždy uklidit.  S citem pro nemovitost je připravíme pro focení. Zájemci, kteří si přijdou byt nebo dům prohlédnout, se pak cítí při prohlídce dobře.

Máme za sebou opravdu velké množství prodaných nemovitostí a naše zkušenost je jednoznačná – klienti – kupující – velmi oceňují, že nemovitosti jsou při reálné prohlídce stejné jako na fotografiích. Jdeme cestou představit nemovitost ve své jedinečnosti, podtrhneme její silné stránky. 


Prezentace developerského projektu

Kontaktujte nás
DWeis.cz
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram