Martin Hofmann

můj příběh
hofmann_foto

Po dokončení studií jsem se začal věnovat obchodu – obchod mě vždy bavil a přirozeně jsem k němu inklinoval, začínal jsem jako obchodník v různých oborech (např. strojírenství, léčiva).

Shodou okolností, jak už to tak v životě bývá, jsem byl mezi prvními, kteří začali pracovat pro RE/MAX ČR, který v roce 2005 vstoupil na český trh. Začínal jsem jako makléř, postupně jsem vedl tým makléřů, mentoroval je, předával zkušenosti. Několik let jsem vedl jako jednatel jednu z velkých kanceláří v síti.

Nakonec jsem se rozhodl pro založení vlastní kanceláře pod hlavičkou RE/MAX.

Za dobu svého působení v realitách jsem nasbíral nesmírné množství zkušeností a v realitách zažil snad všechny situace, které si dokážete představit. Věnuji se řízení své kanceláře a jejímu rozvoji. S Hankou Kvasničkovou jsme vybudovali tým, který stále rozšiřujeme, aby služby pro klienty byly perfektní a komplexní.

Celoživotní vzdělání považuji za naprosto samozřejmé a přirozené – mám složenou zkoušku – certifikovaný makléř ISO 17024 a průběžně si doplňuji vzdělání v oblasti s realitami souvisejících zákonů, trendů apod. 

Velmi si vážím toho, že jsem byl uveden do Hall of Fame – síně slávy – což je celoživotní mezinárodní ocenění, které v České republice má pouze 2% ze všech makléřů RE/MAX.

Kontaktujte nás
DWeis.cz
envelope linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram